ANASAYFAKURUMSAL BİLGİLEREĞİTİM VE ÖĞRETİM PROGRAMLARISERTİFİKA PROGRAMLARIÖĞRENCİLER İÇİN FAYDALI BİLGİLER, KAYNAKLAR VE SERVİSLERFAYDALI LİNKLER VE DÖKÜMANLARİLAVE VE DESTEKLEYİCİ BİLGİLER

SPOR VE SOSYAL YAŞAM

Öğrencilerimizin öğrenci kulüpleri yapılanması ile ders zamanlarının dışında beceri, heves ve ilgi alanları doğrultusunda çeşitli konularda örgütlenir teknik, sosyal, kültürel, sportif ve eğlenerek vakit geçirdikleri çalışma grupları ortamını kendileri inşa eder. Öğrenci, kulüp faaliyetleri ile kendini ifade edebilme, başararak kazanma, dâhil olma, proje geliştirme ve sorumluluk alabilme gibi yeteneklerini sergileyebilme fırsatı bulurlar. 
Yaptıkları kampüs içi etkinlikler sayesinde sahiplenme ve aidiyetlik duygusu kazanır. Bu faaliyetlerde farklı sosyal çevreler ve farklı çalışma gruplarıyla etkileşim halinde bulunarak kendi mozaiğine parçalar eklemektedir. 
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencileri; sokak hayvanlarına yardım çalışmalarından raftinge, doğa  gezilerinden ateş dansı eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede aktivitelerini sürdürmektedir. Türk Kızılayı ile yaptığımız rutin kan bağışı kampanyaları, sosyal sorumluluk projeleri, tiyatro, halk oyunları, modern dans çalışmaları, bahar şenliği, lojistik günleri, kariyer günleri, sektör günleri, sportif tunuvalar, amatör müzik çalışmaları ve daha niceleri ile öğrencilerimiz, aldıkları teknik ve mesleki eğitimin yanında; sosyal, sorumluluk alabilen, proje üreten, takım olabilen ve sonuç odaklı çalışabilen gençler olarak hayata ve profesyonel iş yaşamına hazırlanmaktadırlar.Öğrencilerimizin öğrenci kulüpleri yapılanması ile ders zamanlarının dışında beceri, heves ve ilgi alanları doğrultusunda çeşitli konularda örgütlenir teknik, sosyal, kültürel, sportif ve eğlenerek vakit geçirdikleri çalışma grupları ortamını kendileri inşa eder. Öğrenci, kulüp faaliyetleri ile kendini ifade edebilme, başararak kazanma, dâhil olma, proje geliştirme ve sorumluluk alabilme gibi yeteneklerini sergileyebilme fırsatı bulurlar. 

Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğümüz koordinasyonunda, üniversite takımlarımız üniversitelerarası müsabakalara ve bölgesel özel müsabakalara katılmaktadır. Halen 19 spor branşında sportif faaliyetler sürdürülmektedir. Ünevristemiz takım ve bireysel sporlarda Türkiye şampiyonluğu dahil çok sayıda sportif başarı elde etmiştir. Sen de ilgi duyduğun bir spor dalının üyesi olabilirsin.

Öğrenci Konseyi, Öğrenci Kulüpler Birliği ve Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü ile lütfen iletişim kurunuz.